Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce

Najczęściej czytane

 1. Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Ruszył program Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. To innowacyjne narzędzie, mające służyć głównie poprawie bezpieczeństwa mieszkańców, w wersji pilotażowej funkcjonowało na terenie garnizonu stołecznego Warszawy, Podlasia i Pomorza. docelowo swoim zasięgiem obejmie również cały kraj. „Mapa” jest dostępna na stronie internetowej KGP, a jej obsługa została zaprojektowana tak, aby bezproblemowo, wręcz intuicyjnie mógł z niej skorzystać każdy obywatel. Od września 2016 roku to narzędzie będzie również w rękach łódzkiej policji.

 2. Obchody 77 rocznicy Bitwy nad Bzurą

  W 77 rocznicę Bitwy nad Bzurą w Parku Wiosny Ludów w Kutnie odbyły się obchody upamiętniające wydarzenia z września 1939 roku. W uroczystości uczestniczyli parlamentarzyści, samorządowcy, kombatanci, uczniowie i mieszkańcy Kutna. Nie zabrakło przedstawicieli służb mundurowych na czele z Komendantem Wojewódzkim Policji w Łodzi insp. Andrzejem Łapińskim i Komendantem Powiatowym Policji w Kutnie nadkom. Krzysztofem Szymańskim.

 3. Spotkanie „kryminalnych” w kutnowskiej komendzie

  W sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Kutnie odbyła się odprawa koordynacyjna służby kryminalnej ośmiu sąsiadujących ze sobą powiatów garnizonu łódzkiego. Odprawie przewodniczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi mł. insp. Tomasz Olczyk.

 4. Najmłodsi poznali zasady bezpieczeństwa na drodze

  Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kutnie współpracują z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Skierniewicach i wspólnie prowadzą działania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa na drogach.

 5. Zmiany na stanowiskach służbowych

  1 lipca 2016 roku podczas odprawy służbowej Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański wręczył rozkazy personalne policjantom, którym powierzono obowiązki na nowych stanowiskach służbowych.

 6. Minister dementuje informacje o zminach w systemie emerytalnym służb

 7. Aplikacja "Moja Komenda" - kontakt z Policją i dzielnicowymi na wyciągnięcie ręki

 8. Zmiany w kutnowskiej komendzie

  2 czerwca 2016 roku Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński rozkazem personalnym powołał Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie. Nowym szefem kutnowskiej komendy został nadkom. Krzysztof Szymański.

 9. Uroczysta odprawa kadry kierowniczej garnizonu łódzkiego

  2 września 2016 roku na auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi odbyło się uroczyste spotkanie kierownictwa garnizonu łódzkiego. Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp.Andrzej Łapiński wprowadził powołanych z dniem 1 września Komendantów Powiatowych i ich Zastępców, wręczył odznaczenia państwowe, resortowe oraz nagrody finansowe łódzkim policjantom oraz osobom zasłużonym dla Policji.

 10. Przewożąc kucyka samochodem spowodował wypadek

  Kutnowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, w którym jednym z pasażerów pojazdu okazał się kucyk. Dwóch uczestników wypadku trafiło do szpitala. Czteronożnemu pasażerowi z tylnej kanapy nic się nie stało. Trafił pod opiekę do pobliskiego gospodarstwa.

Linki

Tagi

włamanie nietrzeźwi kierujący rozbój narkotyki kradzież uszkodzenie mienia Na legendę zaginieni wypadek kryminalne profilaktyka kolizja kradzież pojazdu nieletni wypadek kolejowy zdarzenie drogowe po godzinach