Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

Aktualności

Najczęściej czytane

 1. Zmiany w kutnowskiej komendzie

  2 czerwca 2016 roku Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński rozkazem personalnym powołał Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie. Nowym szefem kutnowskiej komendy został nadkom. Krzysztof Szymański.

 2. Zmiany na stanowiskach służbowych

  1 lipca 2016 roku podczas odprawy służbowej Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański wręczył rozkazy personalne policjantom, którym powierzono obowiązki na nowych stanowiskach służbowych.

 3. Kierowco zachowaj ostrożność !

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadków, do jakich doszło na terenie powiatu kutnowskiego.

 4. Działania Policji i SOK

  Policjanci kutnowskiej drogówki wspólnie z funkcjonariuszami Służby Ochrony Kolei przeprowadzili wspólne działania profilaktyczne pod nazwą „Bezpieczny przejazd kolejowy”, które ukierunkowane były na poprawę bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych.

 5. Powiatowe obchody Święta Policji

  12 lipca 2016 roku w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie odbyły się Powiatowe Obchody Święta Policji w Kutnie. Podczas uroczystości wręczono rozkazy personalne na wyższe stopnie służbowe.

 6. Życzenia Komendanta Głównego z okazji Święta Policji

  Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

 7. Nieletni obrzucali kamieniami samochód

  Kutnowscy policjanci zatrzymali dwóch 15-latków, którzy obrzucali samochód kamieniami. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Nieletnimi zajmie się Sąd Rodzinny.

 8. Śmiertelny na A-1

  Kutnowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zderzenia drogowego, w którym śmierć poniósł kierujący toyotą.

 9. Nieletni uszkodził samochód i groził poszkodowanym

  Policjanci zatrzymali nieletniego, który na parkingu przed sklepem uszkodził samochód. 16- latek groził poszkodowanym. Zajmie się nim Sąd Rodzinny i Nieletnich.

 10. Zdarzenie drogowe na A-1

  Kutnowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia drogowego z udziałem busa i cysterny, do którego doszło na autostradzie A-1 w miejscowości Sójki.

Linki

Tagi

wypadek kolejowy profilaktyka nieletni kradzież pojazdu włamanie kradzież po godzinach Na legendę wypadek zaginieni uszkodzenie mienia narkotyki rozbój kolizja zdarzenie drogowe