Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce

Najczęściej czytane

 1. Kolejne działania Kaskada 2016

  W piątek policjanci „drogówki” przeprowadzili kolejne działania na drodze krajowej nr 92. Tym razem akcję prowadzono jednocześnie na terenie powiatów kutnowskiego, łowickiego i kolskiego.

 2. Z wizytą w komendzie policji

  Kutnowscy policjanci po raz kolejny zaprosili do siebie uczniów. Tym razem w jednostce pojawiły się dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie. Pokaz sprzętu, radiowozu oraz zwiedzanie policyjnych pomieszczeń to tylko niektóre z atrakcji przygotowane dla nich przez funkcjonariuszy. Dzieciaki podczas spotkania miały okazję przekonać się, jak wygląda praca stróżów prawa.

 3. Podsumowanie działań „ Alkohol i narkotyki”

  W środę na drogach powiatu kutnowskiego policjanci przeprowadzili działania pod nazwą „Alkohol i narkotyki”. Mundurowi podczas kontroli drogowych sprawdzali trzeźwość kierujących. Zatrzymano dwie osoby na tzw. „podwójnym gazie”.

 4. Zmiany na stanowiskach służbowych

  1 lipca 2016 roku podczas odprawy służbowej Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański wręczył rozkazy personalne policjantom, którym powierzono obowiązki na nowych stanowiskach służbowych.

 5. Turniej mundurowych w Krośniewicach

  18 listopada 2016 roku w hali Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach odbył się Halowy turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie. Patronat nad zawodami objęła Burmistrz Krośniewic Pani Julianna Barbara Herman. W rywalizacji sportowej wzięło udział 7 drużyn. Zwyciężyła reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

 6. Konkurs "Odblaskowy Plakat"

  Kuratorium Oświaty, Wydział Ruchu Drogowego KWP w Łodzi, Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego w Łodzi, Piotrkowie Tryb., Sieradzu, Skierniewicach zapraszają do udziału w konkursie na najlepszy amatorski plakat propagujący noszenie elementów odblaskowych przez pieszych, rowerzystów i motorowerzystów bez wglądu na porę i warunki atmosferyczne.

 7. Powiatowe obchody Święta Policji

  12 lipca 2016 roku w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie odbyły się Powiatowe Obchody Święta Policji w Kutnie. Podczas uroczystości wręczono rozkazy personalne na wyższe stopnie służbowe.

 8. Bezpieczeństwo w parafiach - szkolenia dla duchownych

  23 listopada 2016 roku kutnowscy policjanci z Wydziału Prewencji przeprowadzili szkolenie dla księży z powiatu kutnowskiego. Spotkanie odbyło się na terenie Katolickiej Szkoły Podstawowej w Kutnie przy ul. Jana Pawła II 2 i dotyczyło szeroko rozumianego bezpieczeństwa w parafii.

 9. Przed świętami wzrasta liczba internetowych oszustów

  Pewną prawidłowością już jest, że przed świętami do komend Policji w całym kraju zgłasza się większa liczba poszkodowanych w związku z zakupami przez internet.

 10. Na urlopie też czujny

  Policjant pełniący na co dzień służbę w Wydziale Ruchu Drogowego kutnowskiej komendy będąc na urlopie wypoczynkowym zatrzymał nietrzeźwego kierującego. 42-letni mieszkaniec powiatu łęczyckiego kierując oplem astra miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Linki

Tagi

zaginieni zdarzenie drogowe nietrzeźwi kierujący kradzież po godzinach Na legendę wypadek kryminalne profilaktyka wyłowione zwłoki uszkodzenie mienia pobicie nieletni prewencja ruch drogowy rozbój narkotyki włamanie wypadek kolejowy kolizja kradzież pojazdu