Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce

Najczęściej czytane

 1. Spotkanie „kryminalnych” w kutnowskiej komendzie

  W sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Kutnie odbyła się odprawa koordynacyjna służby kryminalnej ośmiu sąsiadujących ze sobą powiatów garnizonu łódzkiego. Odprawie przewodniczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi mł. insp. Tomasz Olczyk.

 2. Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Ruszył program Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. To innowacyjne narzędzie, mające służyć głównie poprawie bezpieczeństwa mieszkańców, w wersji pilotażowej funkcjonowało na terenie garnizonu stołecznego Warszawy, Podlasia i Pomorza. docelowo swoim zasięgiem obejmie również cały kraj. „Mapa” jest dostępna na stronie internetowej KGP, a jej obsługa została zaprojektowana tak, aby bezproblemowo, wręcz intuicyjnie mógł z niej skorzystać każdy obywatel. Od września 2016 roku to narzędzie będzie również w rękach łódzkiej policji.

 3. Najmłodsi poznali zasady bezpieczeństwa na drodze

  Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kutnie współpracują z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Skierniewicach i wspólnie prowadzą działania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa na drogach.

 4. Obchody 77 rocznicy Bitwy nad Bzurą

  W 77 rocznicę Bitwy nad Bzurą w Parku Wiosny Ludów w Kutnie odbyły się obchody upamiętniające wydarzenia z września 1939 roku. W uroczystości uczestniczyli parlamentarzyści, samorządowcy, kombatanci, uczniowie i mieszkańcy Kutna. Nie zabrakło przedstawicieli służb mundurowych na czele z Komendantem Wojewódzkim Policji w Łodzi insp. Andrzejem Łapińskim i Komendantem Powiatowym Policji w Kutnie nadkom. Krzysztofem Szymańskim.

 5. Mobilny Punkt Informacyjny Map Zagrożeń Bezpieczeństwa w Kutnie- zapraszamy mieszkańców.

  27 września 2016 roku na Placu Piłsudskiego w Kutnie można będzie zapoznać się z obsługą Map Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjanci przy pomocy Mobilnego Punktu Informacyjnego będą objaśniać jak działa nowe narzędzie Krajowa Mapa Zagrożeń.

 6. Kolizja na węźle Kutno- Wschód

  26 września 2016 roku o godzinie 10.50 doszło do zdarzenia drogowego na węźle autostrady A-1 Kutno Wschód.

 7. Powiatowe obchody Święta Policji

  12 lipca 2016 roku w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie odbyły się Powiatowe Obchody Święta Policji w Kutnie. Podczas uroczystości wręczono rozkazy personalne na wyższe stopnie służbowe.

 8. Zmiany na stanowiskach służbowych

  1 lipca 2016 roku podczas odprawy służbowej Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański wręczył rozkazy personalne policjantom, którym powierzono obowiązki na nowych stanowiskach służbowych.

 9. Aplikacja "Moja Komenda" - kontakt z Policją i dzielnicowymi na wyciągnięcie ręki

 10. Zmiany w kutnowskiej komendzie

  2 czerwca 2016 roku Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński rozkazem personalnym powołał Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie. Nowym szefem kutnowskiej komendy został nadkom. Krzysztof Szymański.

Linki

Tagi

rozbój wypadek kradzież nieletni wypadek kolejowy kradzież pojazdu profilaktyka kryminalne narkotyki włamanie kolizja po godzinach uszkodzenie mienia zdarzenie drogowe zaginieni Na legendę nietrzeźwi kierujący