Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy Bliżej Nas

Najczęściej czytane

 1. Dzielnicowi rozmawiają z dziećmi o bezpieczeństwie podczas wakacji

  Letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży wiąże się z dużą ilością wolnego czasu, który nie zawsze jest właściwie wykorzystany. Aby uniknąć przykrych zdarzeń dzielnicowi przeprowadząją w czerwcu prelekcje dla dzieci i młodzieży szkolnej przekazując rady, jak być bezpiecznym podczas letniego wypoczynku oraz jak sobie radzić w trudnych sytuacjach.

 2. Uważaj na kieszonkowców!

  Dzielnicowy w czasie wolnym od służby, na jednym z targowisk, zauważył podejrzanie zachowujących się mężczyzn. Sądząc, iż mogą oni czyhać na cudzą własność, postanowił ich obserwować. Dzięki jego czujności zatrzymano trzech mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego, którzy wykorzystując tłok na rynku ukradli dwa portfele i dowód osobisty.

 3. Wyróżnieni policjanci z kutnowskiej komendy podczas uroczystej zbiórki kadry kierowniczej garnizonu łódzkiego

  25 maja 2018 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi odbyła się uroczysta zbiórka kadry kierowniczej garnizonu łódzkiego, w trakcie której ślubowanie złożyli nowo przyjęci policjanci. Wręczono także nagrody laureatom policyjnych konkursów i funkcjonariuszom wyróżniającym się w służbie. Wśród wyróżnionych byli również policjanci z kutnowskiej komendy.

 4. Powiatowe obchody Święta Policji

  12 lipca 2016 roku w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie odbyły się Powiatowe Obchody Święta Policji w Kutnie. Podczas uroczystości wręczono rozkazy personalne na wyższe stopnie służbowe.

 5. Dopalacze niszczą życie

  Zbliżający się okres wakacyjnego wypoczynku to czas, kiedy dzieci i młodzież często nudząc się albo chcąc zaspokoić swoją ciekawość, bądź zaimponować swoim rówieśnikom podejmuje działania ryzykowne polegające na sięganiu po różnego rodzaju substancje psychoaktywne. Jak wynika ze statystyk najczęstszym środkiem psychoaktywnym, który wybierają niepełnoletni jest alkohol. Jednak coraz częściej dowiadujemy się z doniesień medialnych o zatruciach oraz zgonach, często bardzo młodych ludzi, którzy skusili się na nowe substancje psychoaktywne zwane powszechnie „dopalaczami”. Z uwagi na ich nieprzewidywalny jakościowo i ilościowo skład nawet w tej samej serii, wachlarz ryzyka zagrożeń dla zdrowia lub życia ludzi związanych z ich używaniem jest ogromny i nierzadko kończy się zgonem. Mając na względzie bezpieczeństwo dzieci i młodzieży łódzka Policja ostrzega:

 6. Policjanci na „ Pikniku Rodzinnym” w I LO im. J.H. Dąbrowskiego w Kutnie

  Policjanci z kutnowskiej komendy uczestniczyli w „Pikniku Rodzinnym” organizowanym przez Liceum Ogólnokształcące im. J.H. Dąbrowskiego w Kutnie. Najmłodsi mogli między innymi z bliska zobaczyć sprzęt wykorzystywany przez policjantów w codziennej służbie oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w radiowozie.

 7. Wakacje…znów będą wakacje…

  Za kilka dni dla naszych najmłodszych rozpocznie się czas wolny od zajęć i szkolnych obowiązków. Dla nas dorosłych to ponad dwa miesiące, podczas których będziemy musieli zapewnić przede wszystkim bezpieczeństwo naszym latoroślom. Aby mogło tak być, musimy rozmawiać z dziećmi i przypominać im podstawowe zasady bezpieczeństwa, szczególnie podczas naszej nieobecności w domu.

 8. Nowy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie

  Nadkomisarz Krzysztof Sztandera jest I- Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie. 18 sierpnia Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński uroczyście wręczył I - Zastępcy rozkaz o powołaniu.

 9. Uroczysty apel w Komendzie Powiatowej Policji - wręczono awanse i wyróżnienia dla policjantów oraz funkcjonariuszy Straży Miejskiej.

  28 marca 2017 roku w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Kutnie odbył się uroczysty apel, podczas którego zostały wręczone akty mianowania na wyższe stanowiska służbowe oraz wyróżnienia dla policjantów za inicjatywę i zaangażowanie w trakcie realizacji czynności służbowych.

 10. NOWE RADIOWOZY W KUTNOWSKIEJ KOMENDZIE

  W dniu dzisiejszym w Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie odbyło się uroczyste przekazanie i poświęcenie nowych radiowozów. W uroczystości wzięli udział Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański, policjanci oraz przedstawiciele samorządów. Dzięki wsparciu finansowemu lokalnych samorządów możliwe było zakupienie 2 nowych pojazdów.

Linki

Tagi

profilaktyka debata kolizja kradzież nielegalne papierosy debata zamarznięcia nietrzeźwy kierujący zaproszenie dzień kobiet wypadek kolejowy motocykle turniej piłki nożnej KMZB ruch drogowy nieletni MSWiA przemoc domowa życzenia Zaginniony ruch dorogowy dzielnicowi ferie zimowe nietrzeźwi kierujący kradzieże święto policji poszukiwany rozbój zaginieni bójka pobicie bezpieczeństwo nielegalny tytoń pijany kierowca rowerzyści bezdomni profilaktyka włamanie uroczystości akcyza narkotyki akcja seniorzy oszustwo prewencja mrozy odblaski ślubowanie wypadek konkurs zostań policjantem