Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy Bliżej Nas

Najczęściej czytane

 1. Powiatowe eliminacje konkursu dla uczniów szkół średnich o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi

  Po raz pierwszy na terenie powiatu kutnowskiego rozegrały się powiatowe eliminacje konkursu dla uczniów szkół średnich o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. Młodzież z trzech szkół rywalizowała o pierwsze miejsce. Zwycięską drużyną okazała się drużyna z liceum mundurowego, która 29 maja będzie reprezentować nasz powiat na eliminacjach wojewódzkich.

 2. Turniej piłki nożnej w Kutnie

  30 września 2016 roku na boisku Szkoły Podstawowej nr 1 rozegrany został Turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie zorganizowany pod patronatem Prezydenta Miasta Kutno. W rywalizacji sportowej wzięło udział 8 drużyn. Zwyciężyła reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

 3. Nowy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie

  Nadkomisarz Krzysztof Sztandera jest I- Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie. 18 sierpnia Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński uroczyście wręczył I - Zastępcy rozkaz o powołaniu.

 4. Zmiany na stanowiskach służbowych

  1 lipca 2016 roku podczas odprawy służbowej Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański wręczył rozkazy personalne policjantom, którym powierzono obowiązki na nowych stanowiskach służbowych.

 5. Turniej mundurowych w Krośniewicach

  18 listopada 2016 roku w hali Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach odbył się Halowy turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie. Patronat nad zawodami objęła Burmistrz Krośniewic Pani Julianna Barbara Herman. W rywalizacji sportowej wzięło udział 7 drużyn. Zwyciężyła reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

 6. Wstąp do Policji

  W Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie odbyło się spotkanie skierowane do osób zainteresowanych służbą w Policji. W konferencji wzięła udział młodzież szkół gimnazjalnych, średnich i mieszkańcy powiatu kutnowskiego.

 7. Bezpieczny senior

  Kutnowscy policjanci rozpoczęli kampanię zmierzającą do eliminowania zdarzeń związanych z oszustwami na tzw. „legendę”. Seniorzy to grupa szczególnie narażona na tego typu przestępstwa, dlatego policjanci będą docierać do osób starszych i informować ich o zagrożeniach.

 8. Obchody Narodowego Święta Niepodległości i Święta Służby Cywilnej w garnizonie łódzkim

  W ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości oraz Święta Służby cywilnej 9 listopada 2017 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi odbyła się uroczysta zbiórka policjantów i pracowników garnizonu łódzkiego. Podczas obchodów wręczono odznaczenia państwowe i resortowe, wyróżniono policjantów i pracowników Policji. Wśród wyróżnionych nie zabrakło pracowników i funkcjonariuszy z kutnowskiej komendy.

 9. Dzielnicowy rozmawiał z młodzieżą o cyberzagrożeniach

  Jak nie stać się ofiarą zagrożeń czyhających w wirtualnym świecie gimnazjalistom z Krzyżanowa radził asp.szt. Andrzej Rosiak - dzielnicowy z kutnowskiej komendy. Policjant omówili problematykę zagrożeń, z jakimi młodzi ludzie mogą spotkać się w Internecie.

 10. Przemyt narkotyków udaremniony przez kutnowską policję

  Dwóch mężczyzn zatrzymanych przez kutnowskich policjantów usłyszało zarzuty przywozu znacznej ilości środków odurzających. Jeden z nich usłyszał również zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Linki

Tagi

akcyza ruch dorogowy oszustwo rozbój zostań policjantem konkurs dzień kobiet prewencja profilaktyka odblaski kryminalne bezpieczne ferie pijany kierowca WOŚP kolizja mrozy akcja MSWiA włamanie święto policji nietrzeźwi kierujący dzielnicowi wypadek zaproszenie kradzież poszukiwany bezpieczeństwo debata wypadek kolejowy uroczystości nielegalne papierosy przemoc domowa ferie zimowe KMZB bezdomni Zaginniony nieletni ślubowanie pobicie ruch drogowy bójka profilaktyka debata zamarznięcia zaginieni nielegalny tytoń narkotyki profilkatyka nietrzeźwy kierujący rowerzyści życzenia