Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy Bliżej Nas

Najczęściej czytane

 1. Nowy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie

  Nadkomisarz Krzysztof Sztandera jest I- Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie. 18 sierpnia Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński uroczyście wręczył I - Zastępcy rozkaz o powołaniu.

 2. Długi sierpniowy weekend za nami

  Długi sierpniowy weekend za nami. W trakcie tych wolnych dni od pracy wiele osób spędziło czas na wyjazdach i spotkaniach ze znajomymi. Podczas długiego sierpniowego weekendu nad bezpieczeństwem na drogach powiatu kutnowskiego czuwali policjanci z kutnowskiej komendy. Niestety nie dla wszystkich kierujących spotkanie z nimi zakończyło się bez konsekwencji...

 3. Zmiany na stanowiskach służbowych

  1 lipca 2016 roku podczas odprawy służbowej Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański wręczył rozkazy personalne policjantom, którym powierzono obowiązki na nowych stanowiskach służbowych.

 4. Moje życie zależy od ciebie

  Na drogach naszego powiatu policjanci ruchu drogowego przeprowadzają działania profilaktyczno-edukacyjne pn. „Moje życie zależy od Ciebie”, które są ukierunkowane na bezpieczeństwo pasażerów.

 5. Zaginiony Dariusz Gosławski

  Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie poszukują zaginionego Dariusza Gosławskiego. Mężczyzna wyszedł z domu 07 sierpnia 2017 roku i do obecnej chwili nie nawiązał kontaktu z rodziną, ani nie powrócił do miejsca zamieszkania.

 6. Policjanci apelują o ostrożność w czasie nawałnic

  Miniony weekend pokazał jak groźne może być gwałtowne załamanie pogody. W związku z prognozowanymi na kolejne dni burzami policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności. Unikajmy parkowania aut pod drzewami, usuwajmy z balkonów i parapetów wszystkie przedmioty, które podczas silnych wiatrów mogą stwarzać zagrożenie. Nie zapominajmy zabezpieczyć okien. Corocznie w wyniku wyładowań atmosferycznych ginie kilkadziesiąt osób.

 7. Spotkanie Komendanta ze społeczeństwem

  Na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie odbyła się konsultacja społeczna z udziałem Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie nadkom. Krzysztofem Szymańskim w ramach programu „Dzielnicowy Bliżej Nas”. Na spotkaniu nie zabrakło również elementów profilaktyki dotyczącej bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 8. Trwa długi weekend - uważajmy na drogach!

  W piątek popołudniu rozpoczęliśmy sierpniowy długi weekend, który wielu z nas spędza poza miastem. Kutnowscy policjanci w sobotę 12 sierpnia przypominali kierowcom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa na drodze.

 9. Powiatowe obchody Święta Policji w Kutnie

  19 lipca odbyły się powiatowe obchody Święta Policji w Kutnie. W uroczystym apelu wziął udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi Włodzimierz Kalinowski. Gospodarzem uroczystości był Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański. Uroczystość była okazją do wręczenia odznaczeń i awansów na wyższe stopnie.

 10. Dzielnicowi zatrzymali mężczyznę z narkotykami

  Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Krośniewicach zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie ponad 23 gramy amfetaminy. Grozi za to kara do 3 lat więzienia. Mężczyzna wpadł, gdy nietrzeźwy zatrzymywał samochody na drodze K-91.

Linki

Tagi

nieletni akcyza Nowy Komendant kryminalne po godzinach WOŚP profil zaginieni nielegalne papierosy kradzież pojazdu Święto 3 maja bezpieczeństwo włamanie paszport nietrzeźwi kierujący konkurs rozbój dzielnicowi ruch dorogowy sprawca włamań o piwnic usiłowanie kradzieży rozbójniczej ruch drogowy odzyskany pojazd uszkodzenie mienia uroczysty apel zdarzenie drogowe kradzież rozbójnicza Turniej narkotyki pies w kutnowskie komendzie MSWiA Zaginniony prewencja oszustwo wypadek kolejowy odzyskany samochód profilaktyka wyłowione zwłoki ślubowanie przewodnik psa wypadek kolizja akcja SMOG Na legendę pijany kierowca święto policji powdyżki debata pobicie kradzież

Prewencja