Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce

Najczęściej czytane

 1. BEZPIECZNE FERIE W POWIECIE KUTNOWSKIM

  Korzystając z ostatnich dni pobytu dzieci w szkole przed feriami, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie prowadzą dla uczniów pogadanki profilaktyczne na temat bezpieczeństwa.

 2. Wstąpił w szeregi kutnowskich policjantów

  Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia (...)

 3. Rusza kampania "Razem dla bezpieczeństwa na stoku"

  Zima rozpoczęła się na dobre. Jak co roku na stokach narciarskich pojawi się wielu miłośników aktywnego wypoczynku. Również jak co roku nad bezpieczeństwem narciarzy i snowboardzistów czuwać będą policjanci, dbając o przestrzeganie prawa i edukując w zakresie zasad zachowania bezpieczeństwa na stokach.

 4. JUŻ WKRÓTCE RUSZA XXV FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - PORADY

  Jak co roku policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem XXV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym dniu na ulicach wszystkich województw pojawi się większa liczba patroli. Jeśli będziemy świadkami sytuacji wymagającej interwencji policjantów alarmujmy dzwoniąc pod bezpłatne numery telefonów 997, 112. Oto kilka porad, które pozwolą uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

 5. Nie bądź obojętny! Reaguj na zagrożenia związane z wychłodzeniem organizmu

  Kiedy temperatura na zewnątrz gwałtownie spada nie bądźmy obojętni wobec tych, którzy mogą potrzebować naszej pomocy. Wystarczy tylko jeden telefon pod numer 112 lub 997 lub 986, by uchronić kogoś od wychłodzenia i uratować czyjeś życie.

 6. Obywatel pomógł zatrzymać pijanego kierowcę

  Pijany kierowca spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Do jego zatrzymania przyczyniła się obywatelska postawa jednego z mieszkańców Kutna.

 7. Zmiany na stanowiskach służbowych

  1 lipca 2016 roku podczas odprawy służbowej Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański wręczył rozkazy personalne policjantom, którym powierzono obowiązki na nowych stanowiskach służbowych.

 8. Zmiany w przepisach ruchu drogowego od 1 stycznia 2017 r

  Odnosząc się do przekazów medialnych dotyczących zmian w przepisach ruchu drogowego od 1 stycznia 2017 r., pragniemy poinformować, że istotną zmianą, jaka weszła w życie z tą datą, jest znowelizowany tryb przekazywania staroście informacji o ujawnionym naruszeniu polegającym na przekroczeniu prędkości o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym.

 9. Z wizytą na komendzie podaczas ferii ziomwych

  W ramach zajęć profilaktycznych organizowanych przez funkcjonariuszy policji w związku z feriami zimowymi, jednostkę Policji w Kutnie odwiedziły dzieci ze świetlicy środowiskowej „Wspólny dom”.

 10. Wigilia w kutnowskiej komendzie

  22 grudnia 2016 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie miała miejsce uroczystość wigilijna. W spotkaniu opłatkowym brali udział policjanci oraz pracownicy cywilni kutnowskiej komendy. Nie zabrakło również kapelana kutnowskich stróżów prawa oraz harcerzy z kutnowskiego Hufca ZHP.

Linki

Tagi

zaginieni ślubowanie kryminalne nietrzeźwi kierujący Na legendę profilaktyka bezpieczeństwo uszkodzenie mienia WOŚP wyłowione zwłoki rozbój narkotyki prewencja wypadek zdarzenie drogowe ruch drogowy pobicie włamanie kradzież pojazdu po godzinach nieletni wypadek kolejowy usiłowanie kradzieży rozbójniczej kradzież dzielnicowi Zaginniony kolizja