Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy Bliżej Nas

Najczęściej czytane

 1. Profilaktyka z MIKOŁAJEM

  6 grudnia Św. Mikołaj wraz z policjantami z kutnowskiej komendy zawitali do Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie. Był to dzień pełen atrakcji dla najmłodszych. Liceum mundurowe oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Kutnie przygotowali dla swoich kolegów i koleżanek przedstawienia profilaktyczne, które bardzo podobały się dzieciom, a co najważniejsze niosły ze sobą bardzo ważne przesłania dotyczące prawidłowego zachowania, prawidłowych postaw na drodze, oraz w różnych sytuacjach życiowych.

 2. Oszustka podawała się za pracownika firmy ubezpieczeniowej

  Czujność mieszkanki naszego miasta pozwoliła kutnowskim stróżom prawa na zatrzymanie kobiety, która próbowała wyłudzić pieniądze podając się za pracownika firmy ubezpieczeniowej. Policjanci zatrzymali 42-letnią kobietę. Okazało się, że była poszukiwana czterema listami gończymi.

 3. ST. ASP. KRYSTIAN MARZEC - KANDYDATEM DO TYTUŁU NAJLEPSZEGO DZIELNICOWEGO WOJ. ŁÓDZKIEGO - PLEBISCYT !

  Wybieramy Dzielnicowego Roku . Trwa głosowanie w plebiscycie na Dzielnicowego Roku 2017 w Łódzkiem. Kutno reprezentuje st.asp. Krystian Marzec! Dziennik Łódzki współorganizuje go wspólnie z Komendą Wojewódzką Policji w Łodzi. Wśród zgłoszonych kandydatów, znalazł sie także dzielnicowy z kutnowskiej komendy. Zachęcamy do głosowania!

 4. Powiatowe obchody Święta Policji w Kutnie

  19 lipca odbyły się powiatowe obchody Święta Policji w Kutnie. W uroczystym apelu wziął udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi Włodzimierz Kalinowski. Gospodarzem uroczystości był Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański. Uroczystość była okazją do wręczenia odznaczeń i awansów na wyższe stopnie.

 5. ŚWIATOWY DZIEŃ PAMIĘCI O OFIARACH WYPADKÓW DROGOWYCH

  Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych jest obchodzony w trzecią niedzielę listopada każdego roku. Z roku na rok rośnie liczba krajów, które włączają się w obchody tego dnia. Śmierć i obrażenia na drodze to zdarzenia nagłe, gwałtowne i z pewnością traumatyczne. Ich wpływ pozostaje długotrwały, czasem nieprzemijający. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze w dużej mierze zależy od nas samych.

 6. Wizyta przedszkolaków na Komisariacie Policji w Krośniewicach

  Połączenie przyjemnego z pożytecznym, tak z pewnością można podsumować wizytę 21 listopada 2017 roku dzieciaków z Przedszkola Miejskiego w Krośniewicach na Komisariacie Policji.

 7. Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Ruszył program Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. To innowacyjne narzędzie, mające służyć głównie poprawie bezpieczeństwa mieszkańców, w wersji pilotażowej funkcjonowało na terenie garnizonu stołecznego Warszawy, Podlasia i Pomorza. docelowo swoim zasięgiem obejmie również cały kraj. „Mapa” jest dostępna na stronie internetowej KGP, a jej obsługa została zaprojektowana tak, aby bezproblemowo, wręcz intuicyjnie mógł z niej skorzystać każdy obywatel. Od września 2016 roku to narzędzie będzie również w rękach łódzkiej policji.

 8. Włamywacz w rękach policjantów - odpowie za szereg włamań

  Mundurowi z Żychlina zatrzymali 20-letniego mężczyznę podejrzanego o szereg włamań. Mężczyzna działał w Żychlinie w nocy z 13/14 listopada. Został zatrzymany po pościgu. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 9. Wpadli z narkotykami podczas legitymowania

  Kutnowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Mieszkańcy naszego powiatu w wieku 18 i 20 lat wpadli podczas legitymowania. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

 10. Powiatowe obchody Święta Policji

  12 lipca 2016 roku w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie odbyły się Powiatowe Obchody Święta Policji w Kutnie. Podczas uroczystości wręczono rozkazy personalne na wyższe stopnie służbowe.

Linki

Tagi

uszkodzenie mienia włamanie dzielnicowi interwencja nietrzeźwi kierujący Na legendę wandal kolizja święto policji wycieczka profilaktyka narkotyki Turniej odzyskany samochód święta Bożego Narodzenia kryminalne prewencja zdarzenie drogowe debata przewodnik psa sprawca włamań o piwnic KMZB kradzież rozbójnicza MSWiA ruch dorogowy rozbój profilaktyka debata profil bezpieczeństwo wypadek kolejowy akcyza ruch drogowy kradzież miś wypadek osoba poszukiwana nieletni kradzież pojazdu zima uroczysty apel Zaginniony WOŚP pobicie potrącenia rowerzystów profilaktyka konkurs ślubowanie poszukiwany zaginieni oszustwo pies w kutnowskie komendzie