Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy Bliżej Nas

Najczęściej czytane

 1. Śmiertelnie potrącił motocyklistę i uciekł z miejsca wypadku. Podejrzewanego zatrzymali dzielnicowi.

  Kutnowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło 21 marca 2017 roku w miejscowości Szewce Owsiane. W wyniku potrącenia na miejscu zginął 19-letni motocyklista.

 2. Debata na temat bezpieczeństwa

  22 marca 2017 roku na terenie Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie odbyła się debata społeczna, rozpoczynająca cykl spotkań pn. "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na to wpływ".

 3. Uroczysty apel w Komendzie Powiatowej Policji - wręczono awanse i wyróżnienia dla policjantów oraz funkcjonariuszy Straży Miejskiej.

  28 marca 2017 roku w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Kutnie odbył się uroczysty apel, podczas którego zostały wręczone akty mianowania na wyższe stanowiska służbowe oraz wyróżnienia dla policjantów za inicjatywę i zaangażowanie w trakcie realizacji czynności służbowych.

 4. Przewoził kontrabandę, jest już w rękach policjantów.

  Kutnowscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą wytypowali i zatrzymali mężczyznę, który przewoził samochodem ponad 260 tysięcy sztuk papierosów. Szacunkowe uszczuplenie Skarbu Państwa wyniosło ponad 220 tysięcy złotych.

 5. Wstąp do Policji

  W Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie odbyło się spotkanie skierowane do osób zainteresowanych służbą w Policji. W konferencji wzięła udział młodzież szkół gimnazjalnych, średnich i mieszkańcy powiatu kutnowskiego.

 6. Bezpieczne aplikacje w necie dla dzieci i młodzieży

  Internet to obecnie jeden z najpopularniejszych środków masowego przekazu, a jednocześnie bardzo poważne narzędzie zagrażające zarówno osobom starszym, ale również dzieciom i młodzieży. W związku z tym Komenda Powiatowa Policji w Brzezinach promując nowe bezpieczne aplikacje dostępne w Internecie chcąc przybliżyć państwu zasady ich działania i dostępność dotarła do jednego z współtwórców tych aplikacji - st. sierż. Łukasza Raczkowskiego z KMP we Wrocławiu.​

 7. Odpowiedzą za posiadanie narkotyków.

  Kutnowscy kryminalni wspólnie z policjantami z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową KWP w Łodzi zatrzymali dwóch mężczyzn którzy posiadali marihuanę. Mieszkańcom Kutna grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 8. Zmiany na stanowiskach służbowych

  1 lipca 2016 roku podczas odprawy służbowej Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański wręczył rozkazy personalne policjantom, którym powierzono obowiązki na nowych stanowiskach służbowych.

 9. Bezpieczny senior

  Kutnowscy policjanci rozpoczęli kampanię zmierzającą do eliminowania zdarzeń związanych z oszustwami na tzw. „legendę”. Seniorzy to grupa szczególnie narażona na tego typu przestępstwa, dlatego policjanci będą docierać do osób starszych i informować ich o zagrożeniach.

 10. Działania ponadpowiatowe na rzecz bezpieczeństwa

  Kutnowscy policjanci wspomagani przez funkcjonariuszy z innych komend prowadzili po raz kolejny w tym roku na terenie powiatu kutnowskiego ponadpowiatowe działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa.

Linki

Tagi

wyłowione zwłoki pobicie wypadek kolejowy narkotyki zaginieni oszustwo zdarzenie drogowe prewencja usiłowanie kradzieży rozbójniczej profilaktyka kryminalne uszkodzenie mienia przewodnik psa konkurs kolizja ruch drogowy włamanie wypadek rozbój kradzież pojazdu odzyskany pojazd nietrzeźwi kierujący kradzież rozbójnicza akcyza ślubowanie kradzież MSWiA po godzinach dzielnicowi uroczysty apel Zaginniony WOŚP debata Na legendę bezpieczeństwo nieletni powdyżki

Prewencja