Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

Aktualności

Najczęściej czytane

 1. Powiatowe obchody Święta Policji

  12 lipca 2016 roku w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie odbyły się Powiatowe Obchody Święta Policji w Kutnie. Podczas uroczystości wręczono rozkazy personalne na wyższe stopnie służbowe.

 2. Zmiany na stanowiskach służbowych

  1 lipca 2016 roku podczas odprawy służbowej Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański wręczył rozkazy personalne policjantom, którym powierzono obowiązki na nowych stanowiskach służbowych.

 3. Śmiertelny na A-1

  Kutnowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zderzenia drogowego, w którym śmierć poniósł kierujący toyotą.

 4. Bezpieczne wakacje

  W ramach działań „Bezpieczne wakacje 2016” kutnowscy policjanci odwiedzają dzieci odpoczywające na półkoloniach organizowanych na terenie miasta Kutno.

 5. Zmiany w kutnowskiej komendzie

  2 czerwca 2016 roku Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński rozkazem personalnym powołał Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie. Nowym szefem kutnowskiej komendy został nadkom. Krzysztof Szymański.

 6. Wypadek na K-92

  Kutnowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia drogowego, które miał miejsce na drodze krajowej nr 92.

 7. Przewożąc kucyka samochodem spowodował wypadek

  Kutnowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, w którym jednym z pasażerów pojazdu okazał się kucyk. Dwóch uczestników wypadku trafiło do szpitala. Czteronożnemu pasażerowi z tylnej kanapy nic się nie stało. Trafił pod opiekę do pobliskiego gospodarstwa.

 8. Działania Niechronieni

  Kutnowscy policjanci przeprowadzili działania „ Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Mimo prowadzonych cyklicznie akcji kontrolno – represyjnych mundurowi nadal ujawniają wykroczenia popełniane przez pieszych.

 9. Zdarzenie drogowe na A-1

  Kutnowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia drogowego z udziałem busa i cysterny, do którego doszło na autostradzie A-1 w miejscowości Sójki.

 10. Turniej o Puchar Komendanta Powiatowego

  8 lipca 2016 roku na boisku Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Zamoyskiego rozegrany został turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie. Zawody zorganizowano w związku z przypadającym w lipcu Świętem Policji.

Linki

Tagi

wypadek kolejowy kradzież włamanie kolizja Na legendę wypadek narkotyki po godzinach rozbój zaginieni profilaktyka uszkodzenie mienia zdarzenie drogowe kradzież pojazdu