Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce

Najczęściej czytane

 1. Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Ruszył program Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. To innowacyjne narzędzie, mające służyć głównie poprawie bezpieczeństwa mieszkańców, w wersji pilotażowej funkcjonowało na terenie garnizonu stołecznego Warszawy, Podlasia i Pomorza. docelowo swoim zasięgiem obejmie również cały kraj. „Mapa” jest dostępna na stronie internetowej KGP, a jej obsługa została zaprojektowana tak, aby bezproblemowo, wręcz intuicyjnie mógł z niej skorzystać każdy obywatel. Od września 2016 roku to narzędzie będzie również w rękach łódzkiej policji.

 2. Najmłodsi poznali zasady bezpieczeństwa na drodze

  Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kutnie współpracują z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Skierniewicach i wspólnie prowadzą działania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa na drogach.

 3. Spotkanie „kryminalnych” w kutnowskiej komendzie

  W sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Kutnie odbyła się odprawa koordynacyjna służby kryminalnej ośmiu sąsiadujących ze sobą powiatów garnizonu łódzkiego. Odprawie przewodniczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi mł. insp. Tomasz Olczyk.

 4. Mobilny Punkt Informacyjny Map Zagrożeń Bezpieczeństwa w Kutnie- zapraszamy mieszkańców.

  27 września 2016 roku na Placu Piłsudskiego w Kutnie można będzie zapoznać się z obsługą Map Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjanci przy pomocy Mobilnego Punktu Informacyjnego będą objaśniać jak działa nowe narzędzie Krajowa Mapa Zagrożeń.

 5. Kolizja na węźle Kutno- Wschód

  26 września 2016 roku o godzinie 10.50 doszło do zdarzenia drogowego na węźle autostrady A-1 Kutno Wschód.

 6. Powiatowe obchody Święta Policji

  12 lipca 2016 roku w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie odbyły się Powiatowe Obchody Święta Policji w Kutnie. Podczas uroczystości wręczono rozkazy personalne na wyższe stopnie służbowe.

 7. Obchody 77 rocznicy Bitwy nad Bzurą

  W 77 rocznicę Bitwy nad Bzurą w Parku Wiosny Ludów w Kutnie odbyły się obchody upamiętniające wydarzenia z września 1939 roku. W uroczystości uczestniczyli parlamentarzyści, samorządowcy, kombatanci, uczniowie i mieszkańcy Kutna. Nie zabrakło przedstawicieli służb mundurowych na czele z Komendantem Wojewódzkim Policji w Łodzi insp. Andrzejem Łapińskim i Komendantem Powiatowym Policji w Kutnie nadkom. Krzysztofem Szymańskim.

 8. Zmiany na stanowiskach służbowych

  1 lipca 2016 roku podczas odprawy służbowej Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański wręczył rozkazy personalne policjantom, którym powierzono obowiązki na nowych stanowiskach służbowych.

 9. Zmiany w kutnowskiej komendzie

  2 czerwca 2016 roku Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński rozkazem personalnym powołał Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie. Nowym szefem kutnowskiej komendy został nadkom. Krzysztof Szymański.

 10. Konferencja -Krajowa Mapa Zagrożeń – Dzielnicowy Bliżej Nas

  27 września 2016 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kutnie przy ulicy Kościuszki 16 odbyła się konferencja poświęcona „Krajowym Mapom Zagrożeń Bezpieczeństwa” i programowi „Dzielnicowy Bliżej Nas”. Organizatorem spotkania był Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański przy współudziale Pani Anny Antczak Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kutnie.

Linki

Tagi

włamanie rozbój kradzież kryminalne narkotyki wypadek kolejowy kolizja nieletni Na legendę uszkodzenie mienia profilaktyka wypadek kradzież pojazdu zdarzenie drogowe nietrzeźwi kierujący zaginieni po godzinach