KIEROWAŁ AUTEM PO NARKOTYKACH - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

KIEROWAŁ AUTEM PO NARKOTYKACH

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego kutnowskiej komendy podczas nocnej służby zatrzymali 22-letniego kierującego pojazdem marki Mercedes, który znajdował się pod działaniem amfetaminy, a także był w posiadaniu tego narkotyku. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, teraz usłyszy zarzuty.

Minionej nocy z 3 na 4 września w miejscowości Sójki gm. Strzelce, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego kutnowskiej komendy zatrzymali do  kontroli kierującego mercedesem. Podczas interwencji 22-letni mieszkaniec pow. kutnowskiego swoim zachowaniem wzbudził u funkcjonariuszy podejrzenie, że może znajdować się pod wpływem alkoholu bądź narkotyków. Przypuszczenia potwierdziły się. Badanie wykonane przez mundurowych wykazało obecność amfetaminy w jego organizmie. Ponadto, policjanci znaleźli w pojeździe woreczek z amfetaminą.

22-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy oraz pobrano w szpitalu krew do badań. Mężczyzna został zatrzymany. Teraz za swoje czyny mężczyzna odpowie przed sądem.  Za posiadanie środków odurzających oraz prowadzenie pojazdu pod ich wpływem może  grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności