Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Powiatowe eliminacje Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa już za nami

30 października 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 9 w Kutnie odbyły się powiatowe eliminacje do wojewódzkiego konkursu sprawności fizycznej i wiedzy o bezpieczeństwie pn: „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa". Patronat honorowy nad konkursem objął Prezydent Miasta Kutno Pan Zbigniew Burzyński.

30 października 2018 roku policjanci kutnowskiej komendy zorganizowali powiatowe eliminacje konkursu sprawności fizycznej i wiedzy o bezpieczeństwie „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa". W rywalizacji wzięło udział 12 drużyn klas II szkół podstawowych z terenu powiatu kutnowskiego. Każda drużyna składająca się z chłopca i dziewczynki musiała wspólnie rozwiązać test wiedzy o bezpieczeństwie, następnie już indywidualnie każdy zawodnik pokonywał tor sprawności fizycznej. Regulamin przewidywał pokonanie toru przeszkód w określony sposób w jak najkrótszym czasie. Kutnowskie eliminacje wygrała Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie. Zawodnicy będą reprezentować nasz powiat na gali finałowej. Eliminacje wojewódzkie Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa odbędą się 16 listopada 2018 roku w Łodzi. II miejsce w dzisiejszych eliminacjach zajęła Szkoła Podstawowa nr 9 w Kutnie , natomiast III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 w Kutnie. Gratulujemy wygranym.

Komenda Powiatowa Policji w Kutnie serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które pomogły o organizacji tegorocznych powiatowych eliminacji Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa, a w szczególności:

  • Prezydentowi Miasta Kutna Panu Zbigniewowi Burzyńskiemu za objęcie honorowym patronatem naszego przedsięwzięcia oraz ufundowanie głównych nagród;
  • Staroście Kutnowskiemu Panu Krzysztofowi Debichowi za ufundowanie upominków dla wszystkich uczestników eliminacji;
  • Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie za pomoc w organizacji konkursu na terenie placówki;
  • Piekarni „Dubielak" za ufundowanie słodkiego poczęstunku dla uczestników