Śmiertelny wypadek w Kutnie - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek w Kutnie

Kutnowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło 28 października 2018 roku wieczorem w Kutnie na ul. Warszawskie Przedmieście. W wyniku zdarzenia na miejscu zginęła 1 osoba.

28 października 2018 roku około godz. 20.30 dyżurny KPP Kutno otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Kutnie przy ul. Warszawskie Przedmieście. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem audi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Samochód wypadł z drogi i dachował. Kierowca pojazdu 26 letni mężczyzna zmarł na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń. Pasażer 29 letni mężczyzna został zabrany z obrażeniami do szpitala. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności tego wypadku.

Policjanci apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek na drodze!

Nigdy nie wsiadajmy za kierownicę po alkoholu. Zawsze dostosowujemy prędkość do obowiązujących przepisów, warunków drogowych i własnych umiejętności. Pamiętajmy o odpowiedzialności za życie własne, naszych pasażerów oraz innych użytkowników drogi.