Powiatowe obchody Święta Policji - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Powiatowe obchody Święta Policji

24 lipca to data szczególna dla funkcjonariuszy. Data święta polskiej Policji. Czas awansów, nominacji i odznaczeń za niewątpliwie trudną służbę, która wymaga od policjantów wszechstronności i ogromnego zaangażowania. Powiatowe obchody tego święta odbyły się 10 lipca 2018 roku w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie. W tej podniosłej uroczystości uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi mł. insp. Jarosław Rybka, który wręczył policjantkom i policjantom akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.

W uroczystości udział wzięli policjanci, pracownicy Policji, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi – mł. insp. Jarosław Rybka, poseł na Sejm RP – Tadeusz Woźniak, Radny Sejmiku Wojewódzkiego woj. łodzkiego Robert Baryła, Starosta Powiatu Kutnowskiego – Krzysztof Debich, Prezydent Miasta Kutna – Zbigniew Burzyński, Przewodniczący Rady Miasta – Grzegorz Chojnacki, przedstawiciele współpracujących służb mundurowych, burmistrzowie i wójtowie gmin powiatu kutnowskiego, przedstawiciele instytucji współpracujących z komendą, oraz inni zaproszeni goście. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w uroczystości.

Dla policjantów to wyjątkowy dzień, szczególnie dla tych, którzy otrzymują rozkazy w sprawie mianowania na wyższe stopnie policyjne. W dniu dzisiejszym akt mianowania z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi mł. insp. Jarosława Rybki otrzymało 5 funkcjonariuszy mianowanych na stopień aspiranta sztabowego, 9 funkcjonariuszy mianowanych na stopień aspiranta, 1 funkcjonariusz mianowany na stopień młodszego aspiranta, 5 funkcjonariuszy mianowanych na stopień sierżanta sztabowego, 1 funkcjonariusz mianowany na stopień starszego sierżanta, 1 funkcjonariusz mianowany na stopień starszego posterunkowego.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!