POLICJANCI NA TARGACH PRACY - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

POLICJANCI NA TARGACH PRACY

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie wzięli udział w Powiatowych Targach Pracy. Organizatorem targów był Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie. Policjanci przygotowali specjalne stoisko, gdzie wszystkie osoby zainteresowane mogły zdobyć informacje na temat specyfiki służby w Policji. Podczas rozmów mundurowi odpowiadali również na różnego rodzaju pytania zadawane przez odwiedzających targi. Rozdawali także ulotki dla kandydatów do służby zawierające kryteria, które musi spełnić każdy przyszły policjant.

Spotkanie zorganizowane było na terenie Kutnowskiego Domu Kultury w Kutnie. Organizatorem był Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie. Kutnowscy mundurowi przygotowali stoisko informacyjne dla osób zainteresowanych wstąpieniem w szeregi Policji, które cieszyło się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród młodych osób odwiedzających targi. Mundurowi odpowiadali na szereg różnego rodzaju pytań oraz rozdawali ulotki z informacjami dla kandydatów do służby. Policjanci wzięli w nich udział już po raz pierwszy. Z uczestnikami rozmawiali m.in. na temat służby w Policji. Wszyscy zainteresowani mogli także uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Policjanci przypominają wszystkim osobom zainteresowanym, że rekrutacja do służby w Policji odbywa się w sposób ciągły, zatem dokumenty można składać w dowolnym terminie.

Wszelkie szczegółowe informacje na temat niezbędnych formalności i warunków przyjęć można uzyskać odwiedzając stronę http://kutno.policja.gov.pl w zakładce Praca -rekrutacja