Nowy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Nowy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie

Nadkomisarz Krzysztof Sztandera jest I- Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie. 18 sierpnia Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński uroczyście wręczył I - Zastępcy rozkaz o powołaniu.

Ceremonia wprowadzenia nowego komendanta na terenie Komendy Powiatowej Policji w Kutnie odbyła się 21 sierpnia 2017 roku podczas uroczystej zbiórki na terenie jednostki. W nowe obowiązki nadkomisarza Krzysztof Sztanderę wprowadził nadkomisarz Krzysztofa Szymański Komendant Powiatowy Policji w Kutnie. W spotkaniu wzięła udział kadra kierownicza kutnowskiej komendy oraz Komendanci Komisariatów Policji w Żychlinie i Krośniewicach .

Nadkomisarz Krzysztof Sztandera pełni służbę od 27 lat. Funkcje kierownicze sprawuje od 2005 r. Najpierw jako Zastępca Komendanta I i VI Komisariatu Policji KMP w Łodzi, a następnie jako Komendant III i VI Komisariatu Policji KMP w Łodzi . Przez ostatnie dwa miesiące funkcję kierowniczą sprawował jako p.o Zastępca Naczelnika Wydziału do Walki z Korupcją w KWP w Łodzi. Nowy Zastępca Komendanta prywatnie jest żonaty, ma dwoje dzieci, interesuje się piłką nożną.

Serdecznie gratulujemy, życząc wielu zawodowych sukcesów!

 

  • uroczysta zbiórka
  • uroczysta zbiórka
  • uroczysta zbiórka
  • uroczysta zbiórka