Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności


Najczęściej czytane

 1. Zaginiony Zdzisław Piotrowski

  Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie poszukują zaginionego Zdzisława Piotrowskiego. Mężczyzna ostatni raz widziany był 23 stycznia 2021 roku i do obecnej chwili nie nawiązał kontaktu z rodziną ani nie powrócił do miejsca zamieszkania.

 2. "Z różnej GLINY....."

  "Z różnej GLINY..." to reportaże ukazujące pracę i pasję policjantów. Pierwszy reportaż już za nami. Zapraszamy do obejrzenia. Reportaże mają na celu przybliżyć mieszkańcom specyfikę pracy funkcjonariuszy z kutnowskiej komendy z różnych wydziałów, a jednocześnie pokazać, że są to ludzie z pasją, którzy niejednokrotnie łączą przyjemne z pożytecznym. A może kogoś po obejrzeniu materiału zachęcimy do wstąpienia w nasze szeregi...??? Bohaterem pierwszego odcinka jest sierżant sztabowy Damian Tomczak wraz ze swoim czworonożnym partnerem Negat. Program powstaje przy współpracy z Telewizją Kutno.

 3. Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy !

  Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy! Możesz to zrobić przesyłając stosowną informację najlepiej pocztą tradycyjną lub alternatywnie pocztą elektroniczną. Aby Ci pomóc policjanci opracowali wzór takiego pisma. W poszczególnych polach wpisz odpowiednie informacje. Gotowe pismo (wraz z załącznikami) wyślij na adres pocztowy komendy lub komisariatu. Pamiętaj, że możesz to zrobić również drogą elektroniczną. Adresy e-mail znajdziesz na stronie internetowej danej jednostki policji.

 4. Kondolencje

  Kondolencje dla rodziny zmarłego kolegi - funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Kutnie

 5. Śmiertelny wypadek w gminie Krośniewice

  Kutnowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łęczycy wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku do którego doszło 9 września na drodze powiatowej w miejscowości Jankowice. W wyniku zdarzenia na miejscu zginęła 1 osoba.

 6. 4 MARCA -DOBOROWY CZWARTEK - ZAPRASZAMY !

  Zapraszamy na kolejny Doborowy Czwartek już 4 marca o o godz. 14.00 w Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Myśleliście kiedykolwiek o służbie w policji, ale nic o niej nie wiecie? Zastanawiacie się co należy zrobić żeby służyć w policji, albo czy nadajecie się do tego, żeby swoje życie związać z pracą w formacji mundurowej? Osoby zainteresowane spotkaniem prosimy o kontakt pod numerem telefonu 47 842 22 88

 7. ST. ASP. KRYSTIAN MARZEC - KANDYDATEM DO TYTUŁU NAJLEPSZEGO DZIELNICOWEGO WOJ. ŁÓDZKIEGO - PLEBISCYT !

  Wybieramy Dzielnicowego Roku . Trwa głosowanie w plebiscycie na Dzielnicowego Roku 2017 w Łódzkiem. Kutno reprezentuje st.asp. Krystian Marzec! Dziennik Łódzki współorganizuje go wspólnie z Komendą Wojewódzką Policji w Łodzi. Wśród zgłoszonych kandydatów, znalazł sie także dzielnicowy z kutnowskiej komendy. Zachęcamy do głosowania!

 8. Nowy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie

  Nadkomisarz Krzysztof Sztandera jest I- Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie. 18 sierpnia Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński uroczyście wręczył I - Zastępcy rozkaz o powołaniu.

 9. Turniej mundurowych w Krośniewicach

  18 listopada 2016 roku w hali Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach odbył się Halowy turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie. Patronat nad zawodami objęła Burmistrz Krośniewic Pani Julianna Barbara Herman. W rywalizacji sportowej wzięło udział 7 drużyn. Zwyciężyła reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

 10. Niecodzienna kolizja...auto stoczyło się i wjechało na drugi samochód.

  Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na ul. Wilczej w Kutnie. Kobieta kierująca chevroletem nie zaciągnęła ręcznego hamulca w zaparkowanym pojeździe. Auto stoczyło się i uszkodziło citroena. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie został ranny. Policjanci przypominają o obowiązku zabezpieczenia parkowanych samochodów.

Linki

Tagi

KMZB wypadek śmiertelny kradzież z włamaniem kolizja wypadek debata wypadek drogowy zaginieni nielegalne papierosy akcyza bójka Zaginniony wypadek kolejowy ruch drogowy poszukiwany dzielnicowi kradzież święto policji konkurs seniorzy nietrzeźwy kierujący bezdomni profilaktyka ruch drogowy kradzież rozbójnicza rowerzyści motocykle włamanie dzień kobiet MSWiA życzenia nietrzeźwi kierujący profilaktyka debata pobicie ślubowanie zostań policjantem ruch dorogowy narkotyki służby ponadnormatywne nieletni bezpieczeństwo podsumowanie wakacji profilaktyka nielegalny tytoń cyberzagrożenia ZAPROSZENIE SWIETO POLICJI turniej piłki nożnej rozbój oszustwo prewencja pijany kierowca