Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności


Najczęściej czytane

 1. Kondolencje

  Kondolencje dla rodziny zmarłego kolegi - funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Kutnie

 2. Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy !

  Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy! Możesz to zrobić przesyłając stosowną informację najlepiej pocztą tradycyjną lub alternatywnie pocztą elektroniczną. Aby Ci pomóc policjanci opracowali wzór takiego pisma. W poszczególnych polach wpisz odpowiednie informacje. Gotowe pismo (wraz z załącznikami) wyślij na adres pocztowy komendy lub komisariatu. Pamiętaj, że możesz to zrobić również drogą elektroniczną. Adresy e-mail znajdziesz na stronie internetowej danej jednostki policji.

 3. Policjanci z Komisariatu Policji w Krośniewicach zatrzymali włamywaczy

  Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom podejrzanym o włamania do pomieszczeń na terenie gminy Nowe Ostrowy. Sprawcy kradli głównie narzędzia, elektronarzędzia i sprzęt ogrodniczy. Obaj usłyszeli już zarzuty. Jeden z nich 26-latek od którego wszystko się zaczęło był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, a ponadto posiadał przy sobie narkotyki. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

 4. Śmiertelny wypadek w gminie Krośniewice

  Kutnowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łęczycy wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku do którego doszło 9 września na drodze powiatowej w miejscowości Jankowice. W wyniku zdarzenia na miejscu zginęła 1 osoba.

 5. 5 osób zatrzymanych z narkotykami

  Policjanci z wydziału kryminalnego kutnowskiej komendy zatrzymali 5 osób trudniących się przestępczością narkotykową. Jeden z nich 33-latek usłyszał łącznie 3 zarzuty posiadania oraz udzielania narkotyków, a także posiadania bez pozwolenia broni i amunicji. Wobec tego mężczyzny 20 listopada 2020 roku sąd zastosował 3 miesiące tymczasowego aresztu.

 6. Nowy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie

  Nadkomisarz Krzysztof Sztandera jest I- Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie. 18 sierpnia Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński uroczyście wręczył I - Zastępcy rozkaz o powołaniu.

 7. Zaginiona Justyna Świerczyńska

  Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie poszukują zaginionej Justyny Świerczyńskiej. Kobieta wyszła z Placówki Opiekuńczo -Wychowawczej w Kutnie 26 lutego 2017 roku i do obecnej chwili nie nawiązał kontaktu z placówką, ani nie powróciła do miejsca zamieszkania.

 8. Turniej mundurowych w Krośniewicach

  18 listopada 2016 roku w hali Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach odbył się Halowy turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie. Patronat nad zawodami objęła Burmistrz Krośniewic Pani Julianna Barbara Herman. W rywalizacji sportowej wzięło udział 7 drużyn. Zwyciężyła reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

 9. Nowy kierownik Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego w KPP Kutno

  Wczoraj Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański wręczył akt mianowania nowemu Kierownikowi Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego asp.sztab. Sylwestrowi Stangreciakowi, życząc samych sukcesów i satysfakcji z pracy na nowym stanowisku służbowym.

 10. Spotkanie z seniorami

  Kutnowscy policjanci spotkali się z członkami „Dziennego Klubu Seniora”. Tematem prelekcji prowadzonej przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego było „Bezpieczeństwo seniora- właściwe zachowanie się w ruchu drogowym”.

Linki

Tagi

ruch drogowy poszukiwany dzień kobiet wypadek nietrzeźwy kierujący profilaktyka rowerzyści kradzież narkotyki profilaktyka ruch drogowy włamanie zostań policjantem zaginieni święto policji pomoc dla policjanta oszustwo motocykle konkurs MSWiA nieletni nielegalne papierosy KMZB wypadek śmiertelny seniorzy Zaginniony osoba poszukiwana turniej piłki nożnej kradzież z włamaniem zamarznięcia pijany kierowca podsumowanie wakacji bezpieczeństwo ruch dorogowy nielegalny tytoń prewencja kradzież rozbójnicza kolizja wypadek drogowy bezdomni akcyza pobicie życzenia mrozy ślubowanie rozbój dzielnicowi debata wypadek kolejowy profilaktyka KMZB nietrzeźwi kierujący