Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy Bliżej Nas

Najczęściej czytane

 1. ZAGINIONY RAPCZYŃSKI JAROSŁAW

  Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kutnie poszukują zaginionego Rapczyńskiego Jarosława. Mężczyzna wyszedł z domu 28 czerwca 2018 roku i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną, ani nie powrócił do miejsca zamieszkania.

 2. Kondolencje

  Kondolencje dla rodziny zmarłego kolegi - funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Kutnie

 3. Powiatowe obchody Święta Policji

  24 lipca to data szczególna dla funkcjonariuszy. Data święta polskiej Policji. Czas awansów, nominacji i odznaczeń za niewątpliwie trudną służbę, która wymaga od policjantów wszechstronności i ogromnego zaangażowania. Powiatowe obchody tego święta odbyły się 10 lipca 2018 roku w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie. W tej podniosłej uroczystości uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi mł. insp. Jarosław Rybka, który wręczył policjantkom i policjantom akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.

 4. Zmiany związane z uroczystymi obchodami Święta Policji w Kutnie

  Z uwagi na śmierć naszego kolegi, wieloletniego czynnego funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Kutnie informujemy, że powiatowe obchody Święta Policji odbędą się 10 lipca o godz. 10.00 w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie. Jednocześnie pragniemy zakomunikować, że ze względu na wyjątkową sytuację piknik rodzinny z POLICJĄ, który miał odbyć się tego samego dnia tuż po uroczystych obchodach zostaje odwołany.

 5. Zmiany na stanowiskach służbowych

  1 lipca 2016 roku podczas odprawy służbowej Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański wręczył rozkazy personalne policjantom, którym powierzono obowiązki na nowych stanowiskach służbowych.

 6. Zapraszamy na powiatowe obchody Święta Policji w Kutnie

  W dniu 10 lipca 2018 roku, o godz. 10.00 na Placu marsz. J. Piłsudskiego w Kutnie odbędą się uroczyste obchody Święta Policji. Podczas uroczystości zostaną wręczone nominacje na wyższe stopnie policyjne. Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu kutnowskiego do wzięcia udziału w obchodach oraz pikniku rodzinnym z POLICJĄ, który rozpocznie się tuż po zakończeniu części uroczystej. Podczas pikniku przewidywanych jest dużo atrakcji dla najmłodszych i nie tylko.

 7. Policyjne działania „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”

  Policjanci ruchu drogowego w całym kraju prowadzą dzisiaj ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Mają one na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów.

 8. Turniej mundurowych w Krośniewicach

  18 listopada 2016 roku w hali Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach odbył się Halowy turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie. Patronat nad zawodami objęła Burmistrz Krośniewic Pani Julianna Barbara Herman. W rywalizacji sportowej wzięło udział 7 drużyn. Zwyciężyła reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

 9. ST. ASP. KRYSTIAN MARZEC - KANDYDATEM DO TYTUŁU NAJLEPSZEGO DZIELNICOWEGO WOJ. ŁÓDZKIEGO - PLEBISCYT !

  Wybieramy Dzielnicowego Roku . Trwa głosowanie w plebiscycie na Dzielnicowego Roku 2017 w Łódzkiem. Kutno reprezentuje st.asp. Krystian Marzec! Dziennik Łódzki współorganizuje go wspólnie z Komendą Wojewódzką Policji w Łodzi. Wśród zgłoszonych kandydatów, znalazł sie także dzielnicowy z kutnowskiej komendy. Zachęcamy do głosowania!

 10. Nowy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie

  Nadkomisarz Krzysztof Sztandera jest I- Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie. 18 sierpnia Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński uroczyście wręczył I - Zastępcy rozkaz o powołaniu.

Linki

Tagi

przemoc domowa nielegalne papierosy rozbój kolizja uroczystości poszukiwany ruch dorogowy prewencja zaproszenie zostań policjantem osoba poszukiwana ślubowanie dzielnicowi pijany kierowca narkotyki kradzież zamarznięcia akcyza oszustwo profilaktyka ZAPROSZENIE SWIETO POLICJI bezpieczeństwo pobicie wypadek MSWiA ruch drogowy konkurs debata nielegalny tytoń mrozy wypadek kolejowy profilaktyka debata nietrzeźwi kierujący nieletni kradzieże KMZB dzień kobiet życzenia rowerzyści turniej piłki nożnej zaginieni Zaginniony święto policji włamanie bezdomni seniorzy akcja bójka nietrzeźwy kierujący motocykle