Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy Bliżej Nas

Najczęściej czytane

 1. NOWE RADIOWOZY W KUTNOWSKIEJ KOMENDZIE

  W dniu dzisiejszym w Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie odbyło się uroczyste przekazanie i poświęcenie nowych radiowozów. W uroczystości wzięli udział Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański, policjanci oraz przedstawiciele samorządów. Dzięki wsparciu finansowemu lokalnych samorządów możliwe było zakupienie 2 nowych pojazdów.

 2. Wstąpiła w szeregi kutnowskich policjantów

  Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia (...)

 3. Turniej piłki nożnej w Kutnie

  30 września 2016 roku na boisku Szkoły Podstawowej nr 1 rozegrany został Turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie zorganizowany pod patronatem Prezydenta Miasta Kutno. W rywalizacji sportowej wzięło udział 8 drużyn. Zwyciężyła reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

 4. Zatrzymana za posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego kutnowskiej komendy wytypowali i zatrzymali kobietę podejrzaną o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Zatrzymanej grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 5. Pamięci poległych policjantów

  Dziś 24 lipca z okazji Święta Policji na cmentarzu w Łaniętach oraz w Woźniakowie Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański oraz p.o Zastępca Naczelnika Prewencji podkom. Paweł Witczak złożyli na grobach funkcjonariuszy kwiaty upamiętniając ich tragiczną śmierć. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie zginęli 8 maja 2007 roku w wypadku drogowym, w trakcie dojazdu na interwencję.

 6. Zmiany na stanowiskach służbowych

  1 lipca 2016 roku podczas odprawy służbowej Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański wręczył rozkazy personalne policjantom, którym powierzono obowiązki na nowych stanowiskach służbowych.

 7. Życzenia od kierownictwa kutnowskiej komendy dla pracowników cywilnych

  W związku ze zbliżającym się Świętem Niepodległości oraz przypadającym tego samego dnia Świętem Korpusu Służby Cywilnej Komendant Powiatowy Policji w Kutnie podinsp. Krzysztof Szymański oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie podinsp. Krzysztof Sztandera spotkali się z pracownikami cywilnymi. Komendant podziękował wszystkim zebranym za wzorowe wykonywanie swoich obowiązków, sumienność i zaangażowanie w pracę na rzecz kutnowskiej komendy. W swoim wystąpieniu podkreślił jak ważna jest praca urzędników i pracowników Policji, bowiem bez istnienia rzetelnego, profesjonalnego i bezstronnego Korpusu Służby Cywilnej nie mogłaby funkcjonować żadna jednostka. To spotkanie to także znakomita okazja do wręczenia podziękowań i gratulacji.

 8. Forum idei ku bezpieczeństwu- narada w kutnowskiej komendzie

  W Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie odbyła się narada koordynacyjna Policjantów, przedstawicieli Straży Miejskiej i Straży Ochrony Kolei, podczas której omówiono zadania w zakresie zapewnienia porządku i bezpieczeństwa publicznego na nadchodzący rok.

 9. Turniej mundurowych w Krośniewicach

  18 listopada 2016 roku w hali Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach odbył się Halowy turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie. Patronat nad zawodami objęła Burmistrz Krośniewic Pani Julianna Barbara Herman. W rywalizacji sportowej wzięło udział 7 drużyn. Zwyciężyła reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

 10. Uroczysty apel w Komendzie Powiatowej Policji - wręczono awanse i wyróżnienia dla policjantów oraz funkcjonariuszy Straży Miejskiej.

  28 marca 2017 roku w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Kutnie odbył się uroczysty apel, podczas którego zostały wręczone akty mianowania na wyższe stanowiska służbowe oraz wyróżnienia dla policjantów za inicjatywę i zaangażowanie w trakcie realizacji czynności służbowych.

Linki

Tagi

święto policji profilaktyka ruch drogowy zdarzenie drogowe zaginieni Zaginniony kradzież KMZB nielegalne papierosy wypadek drogowy profilaktyka KMZB nieletni wypadek kolejowy zamarznięcia kradzieże poszukiwany ruch drogowy zostań policjantem rowerzyści profilaktyka seniorzy ślubowanie konkurs dzielnicowi wypadek bójka kolizja dzień kobiet profilaktyka debata bezpieczeństwo akcyza włamanie życzenia ruch dorogowy nielegalny tytoń zaproszenie nietrzeźwy kierujący ZAPROSZENIE SWIETO POLICJI debata turniej piłki nożnej pobicie prewencja wypadek śmiertelny nietrzeźwi kierujący motocykle MSWiA oszustwo narkotyki rozbój bezdomni pijany kierowca