Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy Bliżej Nas

Najczęściej czytane

 1. Wojewódzki finał "Turnieju służby dyżurnej I stopnia"

  Dyżurni jednostek organizacyjnych Policji pełnią służbę na stanowisku kierowania zapewniając przez całą dobę kontakt społeczeństwa z policjantami. Odpowiadają m.in. za koordynację pracy podległych sił, inicjuje działania po przyjęciu zgłoszenia o wydarzeniu. Zajmują oni jedno z bardziej odpowiedzialnych stanowisk w Policji.

 2. Zaginiona Justyna Świerczyńska

  Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie poszukują zaginionej Justyny Świerczyńskiej. Kobieta wyszła z Placówki Opiekuńczo -Wychowawczej w Kutnie 26 lutego 2017 roku i do obecnej chwili nie nawiązał kontaktu z placówką, ani nie powróciła do miejsca zamieszkania.

 3. Projekt EDWARD – 19 września 2018 r.

  Projekt Edward (European Day Without Road Death) – Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach – to działania organizowane pod patronatem Europejskiej Organizacji Policji Ruchu Drogowego TISPOL od 2016 roku. Ideą przewodnią projektu jest „wizja zero” - zero osób ciężko rannych i ofiar śmiertelnych wypadków drogowych w tym dniu na drogach Europy. Działania w ramach projektu EDWARD 2018 będą prowadzone przez policjantów z krajów europejskich w dniu 19 września (środa), w czasie Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

 4. Śmiertelny wypadek na DK 60

  Kutnowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku na drodze krajowej DK 60. Samochód renault laguna wypadł z drogi i dachował. Pojazdem podróżowało pięciu mężczyzn, jeden z nich poniósł śmierć na miejscu.

 5. Obchody 79 rocznicy Bitwy nad Bzurą.

  16 września 2018 roku w Kutnie w Parku Wiosny Ludów odbyły się uroczystości poświęcone obchodom 79 rocznicy Bitwy nad Bzurą. W uroczystości wziął udział sztandar kutnowskiej komendy oraz Komendant Powiatowy Policji w Kutnie podinsp. Krzysztof Szymański.

 6. Odpowiedzą za udział w bójce

  Policjanci z Wydziału Prewencji KPP w Kutnie zatrzymali 4 osoby, które brały udział w bójce. Uczestnicy zajścia muszą liczyć się teraz z konsekwencjami swojego zachowania. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 7. Kto porzucił szczeniaki?

  "Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę" - tak stanowi art. 1 ustawy o ochronie zwierząt. Z pewnością brakiem takich cech wykazał się ktoś, kto porzucił na jednej z ulic w Kutnie w plastikowej skrzynce szczeniaki.

 8. Zmiany na stanowiskach służbowych

  1 lipca 2016 roku podczas odprawy służbowej Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański wręczył rozkazy personalne policjantom, którym powierzono obowiązki na nowych stanowiskach służbowych.

 9. Odblaskowe pierwszaki - lekcja bezpieczeństwa

  Tradycyjnie, wzorem lat ubiegłych kutnowska Policja wspólnie z WORD w Skierniewicach przeprowadza działania pod nazwą „Odblaskowe pierwszaki”. Akcja ma na celu uświadamianie najmłodszych jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze i jak ważnym elementem dla pieszego i rowerzysty są elementy odblaskowe.

 10. Wyróżnienie dla kutnowskiego dzielnicowego

  7 grudnia w auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi odbyła się konferencja dotycząca realizacji programów „ Dzielnicowy bliżej Nas” oraz „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa „ w województwie łódzkim. Na spotkaniu gościliśmy m.in. Dyrektora Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi Pana Krzysztofa Janeckiego, reprezentantów posłanki na Sejm RP Pani Alicji Kaczorowskiej, Komendanta Wojewódzkiego PSP w Łodzi starszego brygadiera Jarosława Wlazłowskiego oraz archidiecezjalnego duszpasterza policji w Łodzi księdza Jacka Syjuda. Była to doskonała okazja do nagrodzenia przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Andrzeja Łapińskiego wyróżniających się 23 dzielnicowych z komend miejskich i powiatowych Łódzkiego Garnizonu Policji. Z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie wyróżnienie otrzymał st. asp. Łukasz Sroczyński.

Linki

Tagi

ślubowanie bezpieczeństwo kradzieże MSWiA oszustwo włamanie kolizja profilaktyka KMZB kradzież rowerzyści seniorzy akcyza osoba poszukiwana KMZB Zaginniony narkotyki wypadek śmiertelny ruch drogowy nietrzeźwi kierujący zostań policjantem nielegalny tytoń profilaktyka ruch drogowy debata życzenia bezdomni profilaktyka debata bójka pobicie mrozy zaproszenie pomoc dla policjanta nieletni wypadek rozbój motocykle święto policji poszukiwany nielegalne papierosy turniej piłki nożnej ruch dorogowy konkurs nietrzeźwy kierujący pijany kierowca dzielnicowi zaginieni wypadek kolejowy prewencja wypadek drogowy dzień kobiet profilaktyka